O nas

Międzynarodowe e-Liceum Ogólnokształcące to niepubliczna bezpłatna szkoła dla młodzieży z całej Polski!

Dzięki innowacyjnemu podejściu i zajęciom online, nauka możliwa jest również poza granicami kraju. Dzieci uczą się w modelu edukacji domowej. Jednak rodzic nie musi rezygnować z pracy. Uczniowie realizują program samodzielnie, korzystając z materiałów dostępnych na naszej stronie oraz mają możliwość konsultacji online, z zatrudnionymi przez nas nauczycielami.

MeLO to doskonała alternatywa dla dzieci m.in.: z fobią szkolną, często zmieniających miejsce zamieszkania a także każdego kto taką formę edukacji chce wybrać!

Portrait of a young smiling student girl sitting at the desk working with a laptop, education concept photo, looking at the camera
Little boy studying by group video call, use video conference with teacher, listening to online course. Using headphones, notebook. Easy, comfortable usage concept, education, online, childhood.
virtual-classroom-study-space(1)

Learn From The Best Instructors

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum

Przewiń na górę